Unifree Duty Free olarak, İstanbul Havalimanı’ında işletmecisi olduğumuz Bosphorus Zone’da yer alan ve dünyaca ünlü moda markalarını bir arada sunan 'Luxury Square' 1263 metrekarelik bir alana genişletildi.

Unifree Duty Free olarak, İstanbul Havalimanı’ında işletmecisi olduğumuz Bosphorus Zone’da yer alan ve dünyaca ünlü moda markalarını bir arada sunan 'Luxury Square' 1263 metrekarelik bir alana genişletildi. Multi-brand mağaza konsepti ile 25’in üzerinde farklı markayı barındıran göz alıcı ve ışıltılı ürünler yolcuların beğenisine sunuluyor.
CEO'muz ve İcra Kurulu Başkanımız Ali Şenher proje ile ilgili, “İstanbul Havalimanı'ndaki Bosphorus Zone ile dünyada yeni bir iş modelini başarıyla hayata geçirdik. Bosphorus Zone'un merkezinde yer alan ve dünyanın en ünlü moda markalarına ev sahipliği yapan Luxury Square, dünya moda trendlerini sergiliyor. Dünyaca ünlü markaları bu alanda misafirlerimizle buluşturmaktan son derece mutluyuz. Luxury Square'in son genişlemelerle İstanbul'dan dünyaya açılan yeni cazibe merkezi olmaya devam edeceğine inanıyoruz.''
Bu harika projede yer almaktan mutluluk duyuyor ve projede emeği geçen bütün partnerlerimize teşekkür ediyoruz.